Magické zrcadlo

LZE OBJEDNAT POUZE SAMOSTATNĚ (odesíláno z externího skladu)! Budete-li objednávat další zboží, je potřeba zadat novou objednávku. 

690 Kč
Dostupnost: Exkluzivně u nás
Kód: 291
Magické zrcadlo
Snímek1(1)
Tip

Detailní popis produktu

Mystický román o lásce, která překonala čtyři století.  Příběh o zrcadlení našich duší, plný magie a lásky, o příčinách a následcích.

 V březnu 1591 se v Praze magistr Edward Kelley připravuje na nevídanou magickou proměnu průměrného herce v geniálního dramatika Williama Shakespeara. Nečekaně se zamiluje do dcery zahradníka Strahovského kláštera Anny. Annu však o život připraví nehoda. Mág Kelley, zlomený žalem, vloží její duši do vytvořené panenky, kterou schová do zdi domu svého přítele ve Zlatnické uličce. Ví, že se opět sejdou v příštím životě…

V březnu 2019 přijde Elle tragicky o milovaného přítele. Duševně na dně chce spáchat sebevraždu, ale ještě předtím najde v rekonstruovaném domě ve Zlaté uličce (dříve Zlatnická) zvláštní panenku. Řízením osudu „vymění“ svou duši za duši ukrytou v panence. Annina duše se tak ocitne v těle mladé Elly. Anna začíná hledat svého Kelleyho. Bude mít štěstí?

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciály - Magické zrcadlo
Hmotnost: 0.5 kg
#footer > div.container.footer-rows