AKTUALITY

PŘEDOBJEDNÁVKA chystané novinky JAK CHUTNÁ STRACH

Psychologický krimithriller pro ženy. Kdo a proč unáší nevinné ženy, jež už několik měsíců mizí neznámo kam? A z jakého důvodu umírají lidé, kteří nemají nic společného? Mrazivé zlo je blíž, než se zdá, a za rohem číhá smrt.

Příběh ženy, která chtěla "příliš mnoho" a zbyl jí pouze strach...

Cílevědomá, ale poněkud lehkovážná novinářka Eva má pořádně ostré lokty, a když o něco usiluje, jde doslova přes mrtvoly. Přílišným tlačením na pilu však nejenže přijde o perspektivního přítele, ale zadělá si také na vážné problémy v zaměstnání. Hrdinka si chce udržet aspoň skomírající kariéru, když už se jí zhroutilo soukromí, a tak naléhá na svého bratra - policejního vyšetřovatele - aby jí poskytl exkluzivní informace k sérii brutálních vražd a nevysvětlitelných únosů, které kriminálka aktuálně řeší. Kvůli své umanutosti ale Eva doslova strčí hlavu do oprátky. Nebezpečná skupina zabijáků, které policie už mnoho měsíců nemůže přijít na kobylku, je totiž všetečné reportérce v patách... Dřív, než Evě dojde, že jí hrozí smrtelné nebezpečí, stává se obětí únosu a je uvězněna. Tvrdohlavá potřeba dosáhnout za každou cenu svého se jí tak stává osudnou a mladá žena se ocitá na velmi tenké hranici mezi životem a smrtí. Ztratí svobodu i možnost rozhodovat sama za sebe, a přijde taky o důstojnost. Jediné, co jí zůstává, je ochromující strach.

...

Vázaná, 320 stran, matný přebal, MOC jen 319 Kč

Kniha vyjde 21. října 2021


PŘEDOBJEDNÁVKA novinky JAK CHUTNÁ STRACH

V případě platby předem pošlete celkovou cenu (součet ceny knihy, tj. 319 Kč + zvolené dopravy, viz formulář výše) na účet číslo 670100-2211024204/6210. Jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo.

Příklad výpočtu ceny: volím dopravu s PPL, platba předem: 319 + 99 Kč = 418 Kč na účet 670100-2211024204/6210

V případě, že chcete do knihy podpis autorky, uveďte to prosím v eshopu do poznámky před odesláním objednávky. Je možné požádat také o osobní věnování, ale pouze s platbou předem. Text věnování (pokud si přejete konkrétní) rovněž prosím uvádějte do poznámky.

KNIHA BUDE K DODÁNÍ OD 21. ŘÍJNA 2021. V PŘÍPADĚ PŘEDOBJEDNÁVKY S DALŠÍMI KNIHAMI BUDE ZÁSILKA ODESLÁNA AŽ PO NASKLADNĚNÍ NOVINKY BUDETE-LI CHTÍT OBJEDNÁVKU ROZDĚLIT, LZE TAK UČINIT S TÍM, ŽE K NOVINCE BUDE NÁSLEDNĚ PŘIPOČTENO SNÍŽENÉ POŠTOVNÉ VE VÝŠI 60 KČ.

www.nakladatelstvi-maha.cz