AKTUALITY  předobjednávky novinek

SLOVO PROTI SLOVU

Nový román Markéty Harasimové je psychologickým thrillerem určeným především ženám, nikoli však pouze jim. Když se řekne "znásilnění", většina lidí se zhrozí, přestože sexuální násilí nikdy nezažila. Co ovšem cítí oběti? Lze se vůbec se znásilněním a jeho následky, které mohou být často drtivé, vyrovnat? A najdou ženy, které prošly tímto peklem, zastání? 

Gita prochází radostným životním obdobím - těší se na svatbu, její kariéra je na vzestupu a ačkoli to neplánovala, zjistí, že se svým snoubencem čeká miminko. Stačí však jediný firemní večírek, a všechno je rázem vzhůru nohama. Mladá žena se stává obětí znásilnění, které ji silně traumatizuje. Nejraději ze všeho by otřesný zážitek vygumovala z paměti, ale rovněž chce docílit spravedlnosti, a proto se rozhodne incident řešit oficiální cestou. Dočká se však tvrdého prozření, když narazí na laxní přístup ze strany policejních orgánů, a následně dokonce nepochopení vlastního snoubence, v jehož podporu věřila. Přichází depresivní propady, které vedou k bolestné ztrátě očekávaného dítěte, a nakonec se Gitu šokuje rozchod, jenž je pro ni tou pověstnou poslední kapkou. Jelikož světská spravedlnost, zdá se, neexistuje, rozhodne se vzít ji do vlastních rukou a pomstít svůj zdevastovaný život po svém. Identitu násilníka zná a je odhodlaná jít i přes mrtvoly. Když na to přijde, nezastaví se ani před vraždou... Nemá už přece co ztratit.

Vázaná, 328 stran,  MOC 319 Kč

Kniha vyjde 20. října 2022 (odesíláme den po vydání)


PŘEDOBJEDNAT NOVINKY MŮŽETE ZDE: 

V případě platby předem pošlete celkovou cenu (součet ceny knihy, tj. 319 Kč + zvolené dopravy, viz formulář výše) na účet číslo 670100-2211024204/6210. Jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo.

Příklad výpočtu ceny: volím dopravu s PPL, platba předem: 319 + 99 Kč = 418 Kč na účet 670100-2211024204/6210

V případě, že chcete do knihy podpis autorky, uveďte to prosím do poznámky.

www.nakladatelstvi-maha.cz