AKTUALITY

Knižní novinka SMRTELNÝ HŘÍCH 

Psychologické drama pro ženy. Zdánlivě obyčejná rodina, která ale skrývá temné tajemství... Co všechno se může stát za zavřenými dveřmi? Kam až sahá lidská bezpáteřnost? A existuje vůbec cesta z bludného kruhu? Příběh Eriky, ze kterého mrazí...

Jedenáctiletá Erika vede úplně normální život, což se ale změní v době, kdy její matka odjíždí pečovat o nemocnou babičku. Zůstává tak na čas sama s otcem, který dceru začne sexuálně zneužívat, přičemž své jednání omlouvá rodičovskou autoritou. Erice navzdory nízkému věku dochází, že něco není v pořádku a chce se bránit - její naděje však zemřou ve chvíli, kdy v zoufalství vykřičí temnou pravdu před matkou. Ta se k dceři obrátí zády a stojí pevně za svým manželem, což dívčin už tak nabouraný svět rozbije docela. Eričinu duši i po letech trápí deprese spojené se sebevražednými myšlenkami, není schopna navázat partnerský vztah a má fobii ze sexu. Vše se ještě zhorší, když na svět neplánovaně přijde její sestra Nikola. Již dospělá Erika se zmítá v bolestivých vzpomínkách a jejím životním cílem se s postupujícími roky stává jediné: ochránit sestřičku před stejně krutým osudem, jaký kdysi potkal ji. A jednou přijde den, kdy navzdory tomu, že riskuje vlastní svobodu, vezme spravedlnost do svých rukou...

Vázaná, 320 stran, matný přebal, MOC 299 Kč

Kniha vyšla 21. dubna 2021


V případě, že chcete do knihy podpis autorky, uveďte to prosím v eshopu do poznámky před odesláním objednávky. Je možné požádat také o osobní věnování, ale pouze s platbou předem. Text věnování (pokud si přejete konkrétní) rovněž prosím uvádějte do poznámky.

Novinku lze objednat také přes formulář uvedený níže, nicméně uživatelsky jednodušší je přejít rovnou do eshopu. Tento formulář slouží zejména pro předobjednávky.

Objednávka novinkového titulu

V případě platby předem pošlete celkovou cenu (součet ceny knihy, tj. 299 Kč + zvolené dopravy, viz formulář výše) na účet číslo 670100-2211024204/6210. Jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo.

Příklad výpočtu ceny: volím dopravu s PPL - 299 + 99 Kč = 398 Kč na účet 670100-2211024204/6210

KNIHA JE K DODÁNÍ OD 21. DUBNA 2021. V PŘÍPADĚ PŘEDOBJEDNÁVKY S DALŠÍMI KNIHAMI BUDE ZÁSILKA ODESLÁNA AŽ PO NASKLADNĚNÍ NOVINKY BUDETE-LI CHTÍT OBJEDNÁVKU ROZDĚLIT, LZE TAK UČINIT S TÍM, ŽE K NOVINCE BUDE NÁSLEDNĚ PŘIPOČTENO SNÍŽENÉ POŠTOVNÉ VE VÝŠI 60 KČ.