AKTUALITY  předobjednávky novinek

KUDLANKA

Nový román Markéty Harasimové je krimithrillerem určeným zejména ženám, nikoli však pouze jim. Je známo, že kudlanky likvidují své samečky - jakmile splní svůj účel, pojídají je. V lidské říši ovšem také žijí "kudlanky", které se zbavují nepohodlných partnerů. Jen jim to obvykle tak snadno neprojde. Nebo... ano? Víc prozradí strhující román Markéty Harasimové, který vyjde 20. dubna 2023.

Téměř každá žena touží po svatbě a těší se, až od svého vyvoleného dostane zásnubní prsten. Klaudie to však vidí jinak - její zkušenosti s manželstvím jsou natolik tristní, že už o vdavky nestojí. Nevinný šperk s diamantem, s nímž ji partner požádá o ruku, tak odstartuje kolotoč temných událostí, na jejichž počátku stojí krvavá vražda Klaudiina potenciálního snoubence. Okolo mladé ženy je však těch mrtvol záhy mnohem více, a jedno úmrtí vypadá záhadněji než druhé. Kriminálka má brzy jasno - všechny nitky se postupně propojí právě u Klaudie, která se logicky stává hlavní podezřelou, a vyšetřovatelé hrdince šlapou na paty. Nepříjemné pro ně však je, že zcela chybí přímé důkazy k jejímu usvědčení. Pachatel po sobě důmyslně zametá stopy, mlží a šikovně policii tahá za nos. Inspektorka Márová s kapitánem Křížem se sice snaží, ale ani po několika měsících nejsou schopni nasadit vrahovi pouta a předat ho spravedlnosti. Případy brutálně zabitých lidí, ke kterým se ještě přičtou neobjasněné mordy z dávné či nedávné minulosti, tak možná zůstanou nepotrestány a viník se kriminalistům vysměje. Anebo ne?

Vázaná, 320 stran,  MOC 329 Kč

Kniha vyjde 20. dubna 2023 (odesíláme ihned po vydání)

POZOR - PŘI PLATBĚ PŘEDEM ZVÝHODNĚNÁ CENA DOPRAVY A BALNÉ ZDARMA !!!


PŘEDOBJEDNAT NOVINKU: 

V případě platby předem pošlete celkovou cenu (součet ceny knihy, tj. 329 Kč + zvolené dopravy, viz formulář výše) na účet číslo 670100-2211024204/6210. Jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo.

Příklad výpočtu ceny: volím dopravu s PPL, platba předem: 319 + 99 Kč = 418 Kč na účet 670100-2211024204/6210

V případě, že chcete do knihy podpis autorky, uveďte to prosím do poznámky.

www.nakladatelstvi-maha.cz