AKTUALITY

Novinka SMRTELNÝ HŘÍCH

Psychologické drama pro ženy. Zdánlivě obyčejná rodina, která ale skrývá temné tajemství... Co všechno se může stát za zavřenými dveřmi? Kam až sahá lidská bezpáteřnost? A existuje vůbec cesta z bludného kruhu? Příběh Eriky, ze kterého mrazí...

Jedenáctiletá Erika vede úplně normální život, což se ale změní v době, kdy její matka odjíždí pečovat o nemocnou babičku. Zůstává tak na čas sama s otcem, který dceru začne sexuálně zneužívat, přičemž své jednání omlouvá rodičovskou autoritou. Erice navzdory nízkému věku dochází, že něco není v pořádku a chce se bránit - její naděje však zemřou ve chvíli, kdy v zoufalství vykřičí temnou pravdu před matkou. Ta se k dceři obrátí zády a stojí pevně za svým manželem, což dívčin už tak nabouraný svět rozbije docela. Eričinu duši i po letech trápí deprese spojené se sebevražednými myšlenkami, není schopna navázat partnerský vztah a má fobii ze sexu. Vše se ještě zhorší, když na svět neplánovaně přijde její sestra Nikola. Již dospělá Erika se zmítá v bolestivých vzpomínkách a jejím životním cílem se s postupujícími roky stává jediné: ochránit sestřičku před stejně krutým osudem, jaký kdysi potkal ji. A jednou přijde den, kdy navzdory tomu, že riskuje vlastní svobodu, vezme spravedlnost do svých rukou...

Vázaná, 320 stran, matný přebal, MOC 299 Kč

Kniha se připravuje - vyjde 21. dubna 2021


PŘEDOBJEDNAT novinku Smrtelný hřích

ODESÍLÁME IHNED PO VYDÁNÍ 21. 4. 2021

Při platbě předem uhraďte prosím cenu včetně dopravy (součet 299 kniha + zvolený způsob dodání (viz níže) na účet číslo: 670100-2211024204/6210. Jako variabilní symbol při platbě uveďte své telefonní číslo.

V případě, že chcete podpis autorky, uveďte to prosím do poznámky. Je možné i osobní věnování, ale pouze s platbou předem. Text věnování rovněž uvádějte do poznámky.

KNIHA BUDE K DODÁNÍ OD 21. DUBNA 2021. V PŘÍPADĚ PŘEDOBJEDNÁVKY NA ESHOPU S DALŠÍMI KNIHAMI BUDE ZÁSILKA ODESLÁNA AŽ PO NASKLADNĚNÍ NOVINKY (BUDETE-LI CHTÍT OBJEDNÁVKU ROZDĚLIT, LZE TAK UČINIT S TÍM, ŽE K NOVINCE BUDE NÁSLEDNĚ PŘIPOČTENO SNÍŽENÉ POŠTOVNÉ VE VÝŠI 60 KČ.