AKTUALITY  předobjednávky novinek

VOLNÝM PÁDEM

Nový román Markéty Harasimové, je psychologický thriller určený především ženám. Nikdy nevíme, co si pro nás připravil vrtkavý osud. V jednu chvíli máme všechno, co si jen můžeme přát, a hned poté se zřítíme ke dnu hlubšímu, než jsme si  kdy uměli představit... a okolnosti se neptají.

Půvabná, leč poněkud submisivní Linda je po svatbě se sebevědomým Bohdanem přesvědčená, že našla muže snů a její život konečně nabral správný směr. Zamilovaná zprvu ani nevidí, že s ní partner obratně manipuluje, aby na něm byla zcela závislá. Jakmile pak otěhotní, přestane manželovy manévry řešit a věnuje se hlavně mateřství. Stačí však jedno setkání s bývalým milencem a všechno je rázem na prach. Majetnický Bohdan se s Lindou rozvádí a mladá žena se s čtyřletou dcerkou ocitá v kritických finančních potížích. Snaží se svou těžkou situaci změnit, přichází však další osudová rána - malá Barunka umírá. Mladá žena, zdrcená tragédií propadá alkoholu, který se kdysi stal osudným její matce, a to ještě netuší, že pro ni má život připravený další tvrdý direkt... Linda se ocitá mezi bezdomovci, opuštěná a bez jakéhokoli zastání. Hříčkami vrtkavé karmy se tak volným pádem zřítí až na samotné dno a nezbývá jí než doufat v zázrak...


Vázaná, 320 stran

MOC 319 Kč

Kniha vyjde 22. dubna 2022 (odesíláme v den vydání!)


NA KOČIČÍ SVĚDOMÍ

Další nová kniha Markéty Harasimové nás tentokrát dojme, pobaví, možná i trochu nenápadně poučí... Co se stane, když si do života pustíme kočku, přestože jsme byli vždy proti jakýmkoli chlupatým společníkům v domácnosti? Těšte se na dávku humoru, emocí a taky životních zvratů...

Beáta nikdy neměla zvíře a ani o žádné nestojí. Jednoho nevlídného listopadového rána jí ale cestu zkříží opuštěné černé kotě a ona se rozhodne mu poskytnout dočasný azyl. Jenže z několika hodin se stanou dny, a než se mladá žena naděje, zakotví malý tulák v její domácnosti natrvalo. Dokonce se zdá, že nad ní kočka drží ochrannou packu, protože od své paničky zvláštním způsobem odhání neperspektivní partnery. Přátelství těch dvou je den ode dne pevnější, nic však netrvá věčně. Jedno odpoledne se totiž Beátina čtyřnohá společnice zatoulá a zmizí. Vyplní se přísloví, že "kdo hledá, najde"?

Vázaná, 260 stran

MOC: 299 Kč

Kniha vyjde 31. března 2022

PŘEDOBJEDNAT NOVINKY MŮŽETE ZDE: 

V případě platby předem pošlete celkovou cenu (součet ceny knihy, tj. 319 / 299 Kč (nebo obou, tj 618 Kč + zvolené dopravy, viz formulář výše) na účet číslo 670100-2211024204/6210. Jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo.

Příklad výpočtu ceny: volím dopravu s PPL, platba předem: 299 + 99 Kč = 418 Kč na účet 670100-2211024204/6210

V případě, že chcete do knihy podpis autorky, uveďte to prosím do poznámky.

www.nakladatelstvi-maha.cz