NOVINKY

KŘEST KNIHY PURPUROVÉ DOTEKY

5. prosince 2017 bude v paláci knih Luxor na Václavském náměstí (č. 41, kavárna v 1. patře) křest knižní novinky Purpurové doteky. Kmotry knihy budou Roman Ondráček, Miloš Pokorný, David Deyl a Jaroslav Mendel. Těšit se můžete na hudební vstup, spoustu legrace anebo slavnostní přípitek kvalitním moravským vínem.

KŘEST KNIHY POHÁRY TOUHY

Dne 4. dubna 2017 v 17:00 hodin proběhne v pražském knihkupectví Luxor (Václavské náměstí 41, kavárna v 1. patře) slavnostní křest knižní novinky Poháry touhy. Kmotry knihy budou Jan Čenský, Radim Fiala, Dalibor Janda, Petr Poláček a Michal Šeda. Zazní hudební vstup. Moderuje Petra Zajíčková.

SVĚT KNIHY 2017 - křest nakladatelství MaHa

Nakladatelství MaHa se poprvé představí veřejnosti v rámci 23. veletrhu Svět knihy v Praze  - Holešovicích. Křest proběhne v pátek 12. května od 17:00 hodin v malém sále (pravé křídlo), a těšit se můžete na ukázky z prvních publiakcí, hudební vstup a spoustu humoru. Nakladatelství pokřtí režiesérka Irena Pavlásková, herci Ladislav Frej a Pavel Nečas a zpěvák Zbyněk Drda. Moderuje Petra Zajíčková.