AKČNÍ NABÍDKA

Při předobjednávce knižní novinky Purpurové doteky koupíte druhý titul Poháry touhy se SLEVOU 50%. 

Ke každé předobjednávce knihy Purpurové doteky automaticky získáváte DÁREK ZDARMA - magnetickou záložku.

Základní cena knihy Poháry touhy: 299 Kč. Cena po slevě: 149 Kč. Balíček obou knih: 448 Kč.

Děsivá souhra náhod spojí minulost se současností a dokonale zamíchá lidskými osudy... Detektivní příběh plný erotického jiskření a napínavých zvratů.

Nadějná malířka Karin se stala náhodnou svědkyní nezvykle brutální vraždy, otřesný zážitek si však nevybavuje. Ztrácí paměť, a je nucena navázat na zpřetrhané nitky své minulosti. Setkává se s bývalým snoubencem, gamblerem Hynkem, a také sexy majitelem galerie Maxem. Právě s tím se Karin touží eroticky sblížit, což je oboustranné - až na malý háček. Max je zadaný... A zatímco hrdinka bojuje s amnézií a zakázanými vášněmi, za jejími zády řádí masový vrah. Obětí přibývá a nečekaně umírá také Hynek. Jeho vražda ale mezi ostatní nezapadá a policie neví, zda má co do činění s jedním či více zabijáky. Vyšetřování vázne, bestiální maniak se však stále víc přibližuje k ženě, která viděla víc, než měla... 272 stran

Doporučená cena: 299 Kč 

Ke každé předobjednávce dárek zdarma: magnetická záložka. Předobjednávy jsou platné do 29. 10. 2017 .


Předobjednat titul Purpurové doteky + druhý titul s 50% slevou + dárek zdarma za 448 Kč

K ceně bude připočítáno poštovné a balné: DOBÍRKA 130 Kč / PLATBA PŘEDEM NA ÚČET 59 Kč. Číslo účtu pro platbu je 670100-2211024204/6210, variabilní symbol datum objednávky (ve formě měsíc-den-rok bez znamének: 01242017).

Zboží v předobjednávce bude odesláno ihned po vydání (Purpurové doteky - 44. týden) a v případě platby předem po připsání částky na účet. Platbu lze odeslat až ve 43. týdnu.