NOVINKY

NOVÁ KNIHA HEDVÁBNÁ PAST

22. října vyšla nová kniha nakladatelství MaHa Hedvábná past od Markéty Harasimové. Jde o psychologický krimithriller s erotickými prvky.


Knihu pokřtí 28. listopadu 2018 v 17:00 hodin v Knihy Dobrovský, Václavské náměstí 22, Praha Renata Drössler, David Matásek, Robert Jašków a Slávek Boura.


NOVÁ KNIHA HEDVÁBNÁ PAST

22. října vyšla nová kniha nakladatelství MaHa Hedvábná past od Markéty Harasimové. Jde o psychologický krimithriller s erotickými prvky.


Knihu pokřtí 28. listopadu 2018 v 17:00 hodin v Knihy Dobrovský, Václavské náměstí 22, Praha Renata Drössler, David Matásek, Robert Jašków a Slávek Boura.Anotace:

Je jako démon - udeří a zmizí. Bestiální zabiják mladých žen dává kriminálce pořádně zabrat. Úkolem kapitánky Niny je spolu s novým parťákem Štěpánem vraha dopadnout, ale mají žalostně málo vodítek. A stejně tak i podezřelých. Psychopatický zločinec je mistrem v zametání stop, a kriminalisté se mu navzdory horečné aktivitě nemůžou dostat na kobylku. S každou další vraždou roste jejich netrpělivost a také zmatek - jde opravdu o jednoho zabijáka? Nina, která žije od rozvodu se svými rodiči a osmiletou dcerou, dělá vše pro uzavření mrazivého případu, a současně čelí bouři ve svém osobním životě. Po lekci, kterou jí uštědřil bývalý manžel, striktně odmítá vážný vztah a vystačí si s občasným erotickým úletem. Když však na scénu vstoupí Štěpán, který je rusovlasou policistkou uchvácen, poznamenají její pevné rozhodnutí trhliny. S buldočí tvrdohlavostí ale nabízenou lásku odmítá a dál soustředí veškerou pozornost na dceru a vyšetřování. V tom se přece jen objevují nové a překvapivé skutečnosti. Nina však netuší, že hraje důležitou roli ve hře démonického vraha, který chystá promyšlenou past...

KŘEST KNIHY VŮNĚ NOCI

6. června 2018 proběhnev paláci knih Luxor na Václavském náměstí (č. 41, kavárna v 1. patře) křest knižní novinky Vůně noci. Kmotry knihy budou Jan Čenský, Pavel Nečas, Radim Uzel a Martin Zounar. Těšit se můžete na pěvecké vystoupení  Šimona Pečenky, přípitek kvalitním vínem a malé občerstvení. Po křtu následuje autogramiáda.

KŘEST KNIHY PURPUROVÉ DOTEKY

5. prosince 2017 bude v paláci knih Luxor na Václavském náměstí (č. 41, kavárna v 1. patře) křest knižní novinky Purpurové doteky. Kmotry knihy budou Roman Ondráček, Miloš Pokorný, David Deyl a Jaroslav Mendel. Těšit se můžete na hudební vstup, spoustu legrace anebo slavnostní přípitek kvalitním moravským vínem.


KŘEST KNIHY POHÁRY TOUHY

Dne 4. dubna 2017 v 17:00 hodin proběhne v pražském knihkupectví Luxor (Václavské náměstí 41, kavárna v 1. patře) slavnostní křest knižní novinky Poháry touhy. Kmotry knihy budou Jan Čenský, Radim Fiala, Dalibor Janda, Petr Poláček a Michal Šeda. Zazní hudební vstup. Moderuje Petra Zajíčková.

SVĚT KNIHY 2017 - křest nakladatelství MaHa

Nakladatelství MaHa se poprvé představí veřejnosti v rámci 23. veletrhu Svět knihy v Praze  - Holešovicích. Křest proběhne v pátek 12. května od 17:00 hodin v malém sále (pravé křídlo), a těšit se můžete na ukázky z prvních publiakcí, hudební vstup a spoustu humoru. Nakladatelství pokřtí režiesérka Irena Pavlásková, herci Ladislav Frej a Pavel Nečas a zpěvák Zbyněk Drda. Moderuje Petra Zajíčková.

© Nakladatelství MaHa, s.r.o.