E-SHOP

KOUPIT KNIHY nakladatelství MaHa

K ceně bude připočteno poštovné a balné: DOBÍRKA 130 Kč  / PLATBA PŘEDEM NA ÚČET 59 Kč. Číslo účtu pro platbu je 670100-2211024204/6210, variabilní symbol datum objednávky (ve formě měsíc-den-rok bez znamének: 01242017)

Zasíláme i na Slovensko! (při platbě na dobírku bude k poštovnému připočítána platba za poštovní poukázku dle sazebníku Slovenské pošty)

Zboží bude odesláno do tří dnů od objednání, v případě platby na účet ihned po jejím připsání. Knihy v předobjenávce budou expedovány neprodleně po vydání (informaci o datu vydání najdete u konkrétního titulu).

Všechny tituly nakladatelství MaHa zakoupíte také v kamenných knihkupectvích (Kosmas, Knihcentrum, Dobrovský, Neoluxor atd), a na e-shopech (megaknihy.cz, knihy.cz, martinus.cz, atd). Pokud nemá knihkupectví některý titul skladem,  na požádání Vám ho objedná. Případně nás kontaktujte na emailu: info@nakladatelstvi-maha.cz.

Mimo zmíněné tituly lze objednat i knihy Vražedná vášeň, Pouta z pavučin a Mrazivé hry Markéty Harasimovéé (vydalo nakladatelství ČAS. Je zapotřebí uvést požadavek do poznámky v objednacím formuláři. Cena těchto titulů je jednotná - 299 Kč.


© Nakladatelství MaHa, s.r.o.